Yhdistykseen viime vuonna ja aikaisemmin liittyneitä koskien: tämänvuotinen jäsenmaksuohje on julkaistu yhdistyksen foorumissa. Muistattehan ilmoittaa jäsensihteerille, mikäli maksatte joltain muulta kuin omalta tililtänne!


>>>Jäsenmaksuohjeet<<<


Ohjeet tulevat myös seuraavan jäsenpostin mukana.


Tämän vuoden jäsenmaksu on 15 euroa ja se oikeuttaa jäsenetuihin vuoden 2017 loppuun. Lisäksi jäsenmaksunsa ajallaan hoitavat saavat postissa kotiinsa jäsenlehden neljännen numeron. Samaiseen jäsenmaksuun kuuluu myös jäsenlehden viides numero, joka ilmestyy syksyllä.


45567.jpg


Onhan postiosoitteesi ajan tasalla?


Mikäli olet muuttanut liityttyäsi yhdistykseen sinun tulee ilmoittaa uusi osoitteesi yhdistyksen jäsensihteerille. Muutoin jäsenlehtesi, jäsenkorttiin tuleva tarra, jäsenpostisi ja muut yhdistyksen jäsenilleen lähettämät jutut menevät vanhaan osoitteeseesi.


Jäsensihteeriin saa yhteyden sähköpostitse jami.kakko[at]gmail.com